Alika, Maribel ja Ithaka Maria sõlmisid võiduraha peale kihlveo. Alika: olin selle juba unustanud!

Kadi-Maarja

funeestiotsibsuperstaarifun

Saatest "Eesti otsib superstaari" teineteist ka südamesõbrannadena leidnud Alika Milova ja Maribel Vääna külastasid Sky.ee veebisaadet "Hommikusöögi klubi", kus neiud rääkisid, millise kokkuleppe sõlmisid nad siis kui esikoht terendas veel mõlema lauljanna jaoks.

Maribel uuris võitjaks tulnud Alikalt, kas viimane enam üldse mäletab, milline kokkulepe sai varem Ithaka, Maribeli ja tema vahel sõlmitud. "Okou," puhkes Alika naerma. Veel enne kui võitja oli kindel ning võistluses lõi kaasa veel ka Maribel, sõlmiti kolmekesi naljatledes kihlvedu, et kui üks kahest lauljannast osutub võitjaks, liigub jupike võidurahast just selle kokkuleppe täitmiseks. "Me lubasime saata Ithaka puhkusele," selgitas Alika.

Sihtkoht, aga sugugi mitte suvaline soojamaapaik või spa-reis kodumaal. Neidudel on silmas üks väga kindel koht, kuhu armas lauluõpetaja saata tuleb. "Ta on seal ühe korra käinud, koos oma lastega. Aga see on olnud pikka aega tema unistuseks sinna tagasi minna," teadis Maribel rääkida.

"Kas me peame lastele ka piletid ostma?" küsis Alika ettevaatlikult. "Ei, lapsed jäävad maha - ilmselgelt!" oli Maribel resoluutne. Võiduraha eest plaanisid neiud ka ise Ithakaga reisile minna. "Äkki me peaks Marteni ka kutsuma?" uuris Maribel. On ju ka Marten üheks saates osalenud Ithaka lauluõpilaseks. "Eks me saame seda veel omavahel rääkida," naeris Maribel.

"Okei, jah, ma olin selle juba unustanud vahepeal," sõnas Alika kelmikalt, viidates, et võidurahaks saadud 10 000 euro kulutamise jaoks on tal juba oluliselt paremaid mõtteid, mis teistele reiside väljakäristamisest veidi kaugemal on.

Millisest sihtkohast jutt käis ja kas Maribel suutis lõpuks siiski Alikat veenda rahakotiraudu avama - vaata artikli päises olevast videost!

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!
Melu

Võida auhindu

Meeleolukat kuulamist!