Grupis olevad feministid nimetavad meedias levivat informatsiooni valeks ning on nördinud, et avalikkus teeb kõik selleks, et lugu aina enam alavääristada. Grupiliikmed sõnasid, et pigem näitas laul suurt ühiskondliku probleemi ning see, et nad kirjutasid, et loo võit oli neile ehmatuseks, ei tähendanud sugugi, et nad oleksid võitja vastu olnud. Lugu sai alguse praeguseks eemaldatud postitusest, kus osad grupiliikmed arutelu käigus loo kohta kriitikat avaldasid.
""Iisraeli võidulugu sai feministlikus grupis „Virginia Woolf sind ei karda!” kõva kriitika osaliseks. Laul justkui pretendeeriks feministlikkusele, kuid teeb igale normaalsele feministile häbi ja feminismile laiemalt karuteene. Keegi meist ju ei tahaks, et laval kargaks keegi, kes laulaks: „Loll tüdruk, ma pole su mänguasi, olen jumal ja naised veel kahetsevad…” Selle peale küsiks: „Nagu… WTF?"" postitas grupiliige Kai uus ning lisas, et arvamus, nagu nemad oleksid loo võitmise vastu olnud ja arvavad, et lugu teeb Eesti feministidele häbi, on justkui labidaga pähe hinnanguks.
“See vitriool, mille see lugu on vallandanud (ja juba enne ta võitu, loe Pulleritsu laupäevahommikust arvamusartiklit on pretsedenditu. Neid 'maailmalõpp on tulekul' pursatusi on teisigi. Mu meelest me võiksime feministidena sellele hüsteerilisele diskursusele, mida Netta on Eesti meedias vallandanud, veidi tähelepanu pöörata ja reflekteerida. Ja seda täiesti eraldiseisvana sellest, kas laul muusikaliselt meeldis või mida arvate kontserdi toimumisest Israelis. Minu meelest tehakse Eesti meedias just seda, mille vastu Netta laul on. Mul on isiklikult kahju, et Eesti suurim feministlik kogukond justkui samale reele hüppas,”" oli liikme Kai postituses veel kirjas.
Peale Kai võtavad postituse all sõna veel mitmed teised feministid, kes tunnistavad, et tegu oli vaid diskussiooniga ega tähendanud sugugi, et Eesti feministid oleksid loo vastu olnud.
““Mul tekib küsimus, et kas ajakirjandus päris nii käibki, et võtame FB grupist suvalisest diskussioonist meelevaldselt kaks-kolm lauset ja siis ongi ühe suure grupi arvamus? (Ma mäletan ka lõimest, et arvamusi oli mitmes suunas, artiklisse pole see jõudnud.) Kas mingit ajakirjanduseetikat ei ole, et niimoodi asju ei kirjutata? Või on iga lause, mis VVSEK-i kirjutatakse automaatselt ajakirjandusele kasutatav kui "kõik feministid arvavad"?” kirjutas vastuseks veel üks grupiliige Kristi Saare.
Eurovisioni võitja Netta Barzilai lugu "Toy" ei saanud Eurovisioni lauluvõistlusel ainsana ühtegi punkti just Eestilt. Peale võitu on loo vastu kriitikat avaldanud mitmed muusikainimesed kui ka ajakirjanikud.