Egert Milder kehvadest kohtingutest ja sellest ühest erilisest, mis muutis kõik igaveseks

Kadi-Maarja

muusikaegertmildermuusikapiretjarvismilder

Piret Järvis-Milderi ja Egert Milderi peale pilku heites ei teki korrakski küsimustki, kuidas need kaks küll paar on. Kaunite muusikute kohtumislugu on kui väljavõte moodsast muinasjutust ning ühel saatuslikul õhtul leitud harmoonia saadab abikaasasid siiani. Kuidas Piret ja Egert teineteist leidsid ning millised kehvad kohtingud on jäänud Egerti Piretita sombusesse minevikku.

Praeguste abikaasade ja õnnelike lapsevanemate kohtumislugu on kui seik muinasjutust. Tähed joondusid ning Piret ja Egert sattusid õigel ajal õigesse kohta. Paar kohtus Noortebändi žüriis olles ning tööalaselt alanud vestlus kestis varaste hommikutundideni ning on jätkunud sellest ajast saati. Egert avaldas intervjuus Sky.ee'le, et muusikast vesteldes avastasid nad ühtäkki, et on teineteisega nõus rohkem kui erimeelsustel. "Meie esimesel kohtumisel rääkisime kella viieni hommikul. Me ei tundnud üksteist varem, kuid olime teineteise olemasolust siin maailmas teadlikud," naeris Egert.

Elumuutev kohtumine leidis aset Von Krahli rõdul, praeguse lava kohal. "Avastasime, et olime nõus iga asjaga, mida üks meist ütles. Mõistsime, et oleme üks inimene kahes kehas," kirjeldab muusik imearmsasti.

Sedasorti pingutuseta mänglev ja õhuline vestlus liitiski paari igaveseks kokku. "Kui oled kohtingul ja soone peale ei satu ja tead, et vaja on veel ka need praed ja magustoidud ära oodata ja üritad seda vankrit vedada, millel ei ole rattaid all - see on ebamugav kui näed juba algusest peale, et sellel ei ole mingit tulemust." Egert tunnistas Sky.ee'le et tundis juba esimesel õhtul Piretiga tutvudes, et on leidnud kellegi kordumatu ning ka abiellumise unistused olid kiired kerkima. "Ma ei arva, et see nii oli ma olen selles kindel," lisab ta.

2017. aastal abiellunud paar pole aga ühisest kirest hoolimata tihti koos esinenud. Tegelikult vaid ühel korral - möödunud suvel, mil Egert kaasale ootamatu ettepaneku tegi, kutsudes teda festivalil endaga koos esinema. “Kodus me koguaeg laulame koos, aga me ei ole seda asja kunagi tõsisemalt ette võtnud,” sõnas Piret.

Varasemalt on paari koos laval nähtud vaid ühel korral - Eesti Laulu peaproovi ajal, mil Piret korraks pianisti toolil istet võttis.

Egert Milder ja Piret Järvis-Milder / Madis SiniveeEgert Milder ja Piret Järvis-Milder / Madis Sinivee

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!
Melu

Võida auhindu

Meeleolukat kuulamist!