Mihkel Raud jäi staarisaate otse-eetris korralikult jänni: minu 8-aastane tütar pole tema fänn!

Kadi-Maarja

muusikaeestiotsibsuperstaarimihkelraudmuusika

Muusikamaailma hetke suurimate nimede mitte teadmine on sama suur patt kui end muusikaajalukku kirjutanud artistidest mööda minek. Eriti kui oled ka ise muusik. Mihkel Raud tunnistab, et ei hoia end nüüdismuuusika TOP edetabelitega sugugi kursis: "Ma ei ole selle üle uhke!". Küll aga laiendab mehe silmaringi tema tütreke, kelle huvid dikteerivad ka muusikust isa teadmisi. Põhjus, miks Mihkel mõned nädalad tagasi otse-eetris piinlikku olukorda jäi ongi just see, et pisike Mirjam ei ole issit kurssi viinud.

Mihkel Raud on "Eesti otsib superstaari" kohtuniku rollis vaatajateni toonud mitmeid eredaid ja elevaid momente. Üheks neist oli sel hooajal otse-eetris selgunud tõdemus, et Mihkel ei tea, kes on juba pikalt edetabeleid vallutanud lauljanna Dua Lipa. Mees käis külas Sky.ee taskuhäälingus "Hirmocast", kus pihtis, et lolli ei mänginud ning muusikust tõesti midagi ei tea.

Dua Lipa nimi jõudis Mihkli teadvusesse vaid tänu sellele, et staarisaate osalist Maribel Väänat hakati Dua Lipaga võrdlema. Ka praeguseni ei ole mees lauljanna tegemistega ülemäära palju kursis ning teab ka põhjust, miks see nii on. "Ma ei tea temast midagi, sest minu 8-aastane tütar, kelle nimi on Mirjam, ei ole tema fänn!" põrutas Mihkel. Küll aga teab Mihkel tänu sellele näiteks imehästi, kes on Jojo Siwa.

"Jojo Siwa on Ameerika teismelistele number üks eeskuju. Kõik need teie duo või trio või kvartett lipad on valgusaastate kaugusel," naeris ta. "Sa teadki teismeliste iidoleid vaid läbi oma laste. Mirjam on küll alles 8, kuid maailm on nii palju arenenud, et see on juba põhimõtteliselt varateismeline," rääkis Mihkel.

"Eesti otsib superstaari" saates ongi jäänud oodata vaid finaali. Võistlustulle astuvad Wanda-Helene Ollep ning Alika Milova. Kui varasemalt on kohtunikud ja saatega seotud inimesed jäänud küsimusele: "kes võidab?" vastates tagasihoidlikuks, siis Mihkel pikalt keerutama ei hakka. Lisaks isiklikule arvamusele on tal olnud mitmeid kokkupuuteid kasvõi spordisaalis, kus põnev teema ikka ja jälle jutuks tuleb. Kuula lähemalt Hirmocastist!

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!
Melu

Võida auhindu

Meeleolukat kuulamist!