"Ringvaate" värske saatejuht Anna Pihl: Marko Reikop ütles, et annab kõik raskemad teemad mulle

Kadi-Maarja Võsu

Anna Pihl, Rauno Märks, Maris Kõrvits Retro Hommik-1Urmas Kolsar
film

"Ringvaate" värske saatejuht Anna Pihl külastas Retro FM-i saatejuhte Maris Kõrvitsat ja Rauno Märksi, et muljetada esimese edukalt möödunud töönädala üle. 

Kuigi Anna on suvel juba olnud "Ringvaate" saatejuht, on seekordne olukord siiski pigem erakordne. Pisipere eest hoolitsema suundunud Grete Lõbu jääb saatest mõneks ajaks eemale ning Annas nähti ideaalset asendajat ning stuudiopartnerit Marko Reikopile. Rauno Märks juhtis teleajakirjaniku tähelepanu aga tõsiasjale, et "Ringvaate" diivanile istumine on ohtlik - Grete Lõbu saabus omal ajal Anu Välbat asendama ja vaat, mis juhtus!

 

"Grete on väga tagasi oodatud," sõnas Anna. Kuigi konkreetsetest kuupäevadest pole veel juttu olnud, saab ta kinnitada, et septembris saab teda veel teleekraanil näha. Kuidas aga kulgeb koostöö Marko Reikopiga? "Marko tavaliselt küsib minu käest kuskil lõuna paiku, et milliseid teemasid ma teha tahan ja kui tema esimesena küsib, saan valida," rääkis Anna, et kolleegiga on kiiresti tekkinud hea sünergia. 

 

"Marko tegi alguses nalja, et annab kõik raskemad teemad mulle ja kasutab minu algaja entusiasmi ära, aga ma ei ole väga veel aru saanud, et see nii oleks," naeris ta. 

 

Võrreldes oma varasema tööga "Pealtnägijas" tõdeb Anna, et "Ringvaatel" on üks suur pluss - nädalavahetused on vabad. "Telemajas hakkab tööpäev kuskil kella 10st, välja arvatud siis hommikuprogrammi inimestel. Vahel mõni päev võib ka veidi hiljem alata kui eelmisel päeval on õnnestunud tublisti tööd teha ja mõned teemad juba välja vaadata," kirjeldab ta. ""Pealtnägija" oli ka ikka päris pingeline, tegeled korraga kümne teemaga, millest võib-olla ainult üks jõuab eetrisse. Vahel pidi isegi nädalavahetustel tööd tegema, aga "Ringvaates" seda võimalust ei ole ja see on päris tore," rõõmustab Anna.

 

Mis saab teistest Anna juhitud saateformaatidest ja tema eraelust ning, mida põnevat on ta enda sugulaste kohta teada saanud, kuula intervjuust: 

RH Anna Pihl.mp3

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!
Melu

Võida auhindu

Meeleolukat kuulamist!