Selgus kibe põhjus, miks elus kannapöörde teinud Eesti tõsieluseriaali osaleja oma nime vahetada otsustas

Kadi-Maarja

melustiilmelutv

Kui kaamerate ette hüppas Elvis Bauer, kes teatas, et pole oma uue nimega veel harjunud. Arvasid palju, et energiline noormees on lihtsalt suur muusikasõber ning oma keskmise Eestlase eesnime iidoli omaga identseks vahetanud. Tegelikult, vahetas Elvis hoopis perekonnanime ja mitte seetõttu, et abiellunud on.

Möödunud nädalal jõudis vaatajate ette värske ja nooruslik telesaade "Rööparalli". Avaosas valisid žüriiliikmed välja 6 osalist, kelle seiklustele mööda Euroopat on järgnevates osades võimalik kaasa elada.

Kohe varakult paistis silma noormees nimega Elvis Bauer, kes lisaks säravale iseloomule intrigeeris ennast tutvustades lausega, et pole veel harjunud oma nime ütlema, sest vahetas seda üsna hiljuti. Žüriliikmed tundsid loomulikult huvi, mis põhjusel otsustas noormees endisest nimest loobuda.

Selle küsimuse peale lõi noormees aga käega, öeldes, et kui kunagi rohkem aega on, võib ta sellest küsijale eraldi pikemalt pajatada.

Ja nõnda jäigi Elvise ümber õhku põnev salapära. Selgub aga, et tegemist ei olnudki kavala nipiga rohkem tähelepanu püüda ja kindlasti meelde jääda, vaid hoopis noormehe püüdega minevikus tehtud viga seljataha jätta. Pikema jutu jaoks leiti hetk juba järgmises episoodis.

Elvis Bauerit võis veel mõni aeg tagasi tunda kui jalgpallurit Elvis Liivamägi. Noormehe minevikus on kihlveopettus, mille tõttu ta jalgpallikoondisest Tallinna Kalev välja arvati.

"Mis iganes ma tegin, siis oli võit või mitte midagi. Jalgpallimaailmas liiguvad jutud ringi ja enne kui ma arugi sain, siis oli ka mul võimalus osaleda sellistes ettevõtmistes, mis käivad vastu igasuguste seaduste, heade tavade ja põhimõtetega. Jutt käib kihlveopettustest," selgitas ta saates.

"Alguses oled sa patrioot ja esindad oma riiki, aga mingi hetk tuleb nälg peale. Ma mängisin Tallinna Kalevis, kes oli mulle poole aasta palga võlgu ja raha ikka ei saanud. Mind mõisteti süüdi ilma kohtuprotsessita, aga see, et see nii toimus, ei oma tähtsust, sest ma olin ikka süüdi. See, et ma sellest räägin, on väga uus asi. Sellele on eelnenud kuus aastat psühhopaatset eitamist," tunnistas ta.

Nii nagu ütleb Eesti vanasõna: "Kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja!" Minevik jäägu koos pattudega minevikku ning nüüd tuleb keskenduda hoopis tulevikule. Noorsand Baueri seiklusi saab näha Kanal 2 vahendusel, saates "Rööparalli".

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!
Melu

Võida auhindu

Meeleolukat kuulamist!