Brigitte Susanne Hunt ausalt sarnasusest oma isaga: olen just selle temalt pärinud

melubrandibrigitte-susanne-hunthirmocastkristjanhirmostiil

Hiljuti raadioga Sky Plus liitunud Brigitte Susanne Hunt käis külas oma kolleegi Kristjan Hirmo podcastis Hirmocast, et rääkida talle oma taustast, töödest ja tegemisest.

Brigitte rääkis, et tema vanemad olid tema ja teiste laste osas väga nõudlikud ning isegi siis, kui üks neli tunnistusele tekkis, küsisid vanemad, milles asi. Brigitte tunnistas, et 1-4. klassini oli tal 4 kehalises kasvatuses ja seda oma kehakaalu tõttu. Nüüd, 24-aastasena, tunnistab naine, et ta on oma elu tippvormis, kuid sellele vaatamata ei ole ta veel siiamaani harjunud meeste tähelepanuga ja tõsiasjaga, et teda pidevalt sünnipäevadele kutsutakse.

Brigitte on juba noorest east tundnud, et tahab kuulsaks saada. Lapsepõlves soovis ta näitlejaks saada ja ta oli Evelin Võigemasti (Pange) suur fänn. Brigitte ei olnud veel ülikooligi lõpetanud, kui ta 21-aastasena Power Hit Radiosse tööle sai. Seal hakkas tema avalik profiil tõusma ja inimesed hakkasid teda ära tundma. Brigitte hakkas end kuulsaks pidama siis, kui Evelin Võigemast ja Märt Avandi talle „tsau“ ütlesid.

Brigitte soov näitlejaks saada kadus ajal, mil tuli otsustada, mida ülikooli õppima minna. Ema soovis, et tütrest saaks arst ja isa tahtis, et lapsest saaks jurist. „Isa soovitas seda ka, et ma võtaksin endale rikka mehe, sest ma olen ju nii ilus. Isa on mul päris seksistlik,“ ütles Brigitte läbi huumoriprisma.

Brigitte, kes tundis, et näitekool ei ole talle, kuna ei oska laulda, valis erialaks ajakirjanduse ja kommunikatsiooni, mida õppis Tartu Ülikoolis.  „Minu ego ei oleks seda üle elanud, kui ma oleksin läinud näitekooli katsetele ja poleks sisse saanud. Ma ei hakanud proovima ka,“ selgitas neiu oma valikut.

Isast rääkides avas Hunt end rohkem kui kunagi varem, aga jäi siiski kidakeelseks. „Kuidas seda viisakalt öelda? Isa on mul väga-väga keeruline inimene,“ sõnas Brigitte. Tema isa on endine ärimees, kes ei ole viimasel ajal aga ettevõtlusega tegelenud, kuna on jäänud keskmise Eesti mehe pahe ehk alkoholi küüsi. „Mina olen ka suur kõri. Ma olen selle ka temalt pärinud,“ sõnas neiu avameelselt. „Aga ma pean ka piiri, nii et kui ma pean pidu, siis ma järgmine päev enam edasi ei joo.“

Oma ema kirjeldas Brigitte kui „väga dramaatilist“ naist. Vanemate eripärade tõttu haaras Brigitte ülikooli õppima minnes võimalusest Tartu elama minna. Tudengielu nautis ta täiel rinnal, tundes rõõmu nii õppimisest kui sellest, mida Tartu linnal pakkuda on. Ta tõi ka välja, et ülikoolielu on see, mis teeb mehest inimese, sest iseseisva elu peal olles pead sa ise olema see, kes vetsupaberirulli või voodilinu vahetab.

Brigitte sõnul on kuulsaks saamise retsept täitsa olemas. „Kui sul on oma arvamus, siis ütle see lihtsalt välja,“ ütles raadiohääl. „Loomulikult on ka sotsiaalne ärevus, kus sa mõtled, mida inimesed sinust küll arvavad, kui sa selle välja ütled. Kui sa järjepidevalt ütled oma arvamust välja, siis saad kindlasti väga palju negatiivset tähelepanu, sest inimestele ei meeldi ausad ja otsekohesed inimesed, oma arvamusega inimesed. Ühel hetkel sa harjud sellega ära, et on täiesti normaale, et inimesel on oma arvamus.“

Seda viimast mõtet olla oma aastapäeva kõnes jaganud ka president Kersti Kaljulaid, kes ütles, et igal inimesel on õigus oma arvamusele. „Oma arvamuse retsept on neile inimestele, kes on sama andetud kui mina,“ jätkas Hunt. „Lihtsalt pauguta oma arvamusega.“ Raadiohääl lisas, et tema tuntuks saamisele aitasid kaasa ka välimus ja julgus, sest siinkandis pole palju ilusaid inimesi, kes julgeksid oma arvamust avaldada. Üks nendest on Brigitte sõnul ka Anu Saagim. 24-aastane neiu paistis silma just tänu sotsiaalmeediale, kus indiviidil on vabadust end rohkem avada ja näidata. Sotsiaalmeediast on jõudnud mitmed teemad ka suurde meediasse, nt kolm korda päevas seksimine ja Silberauto teema, mis on BSH-le veelgi tuntust toonud.

Brigitte naudib oma elu täiega ja ei arva, et tema töö on töö, kuna sellel puudub negatiivne konnotatsioon. Loomulikult peab ta raadios olema kindlal kellaajal kohal, aga see on kõik nii lõbus, et raske on seda tööks nimetada.

Kuulsuse pahupool on aga see, kui oma seltskonnaga peol olles tulevad tema juurde inimesed, kes teda igapäevaselt jälgivad ja teda oma parimaks sõbraks peavad. „Täiesti võõras inimene tuleb sina kallistama, rääkima sinuga, teeme pilti. Kui nad on viisakad, siis on kõik okei. Aga vahest on mõned inimesed ka väga ebaviisakad. Nad tulevad minu juurde, käsi püsti, telefon käes ja hakkavad filmima,“ tõi Brigitte välja.

Naine lisas, et kui inimesed nii käituvad, siis ta käsib neil endast eemale minna ja võib seda tehes ka väga ebaviisakas olla. Sellest võib tulla ka põhjus, miks liiguvad jutud, et ta on ebaviisakas ja ülbe. Brgitte oli eelmise aasta viimases kolmandikus meedia tähelepanu all negatiivsete netikommentaatorite tõttu, kelle vastu ta ka laimu pärast kohtusse pöördus.

Tema advokaat selle kaasuse ajal on Robert Sarv, kellel tekkisid 2019. aasta lõpus ka endal õigusalased probleemid, kui teda süüdistati rahapesus. Brigitte ütles, et kuigi advokaadil need probleemid tekkisid, siis on Sarv siiamaani tema esindaja ning seni kuni juristi osas pole kohtust süüdimõistvat otsust tulnud, mees ka selleks jääb.

Netikommentaatorite vastu kohtusse minemist loeb Hunt siiamaani õigeks otsuseks ja tal on praeguseks hetkeks ka esimesed laimajad käes. Vaadates nimede alusel nende inimeste Facebooki profiile, sõnas Brigitte, et neid inimesi seob kõiki asjaolu, et nad on õnnetused inimesed, kellel võib olla ka „suhtlemispuue“.

„Enamasti nad on mehed, 30+ vanuses ja nende Facebook on täis perepilte. Need inimesed toodavad juurde inimesi, kes ei oska öelda head vaid räigeid roppuseid. Sellest on megakahju.“ Brigitte leiab, et need inimesed tahavad tema mainet teiste nähes maha teha, sest nad teavad, et nad ei jõua sinna, kus Hunt praegu on, mitte kunagi. „Õnnetu inimene on see, kes käib teiste kohta selliseid rõvedusi jagamas,“ ütles Hunt.

Esimese kohtujuhtumi aeg veel teada ei ole, aga Brigitte kiidab kohust, kuna tema asjadega on tegeletud kiiresti. Kohus on siiamaani olnud raadiohääle poolt, kinnitades üksmeelselt, et nad näevad, et Brigitte mainet on nende kommentaaridega rikutud.  Kommentaaride osas on näha olnud ka muutust, sest kui varem kirjutati BSH-st rääkivate lugude juurde sadakond mõtet, siis nüüd, pärast kohtuasja avalikuks tegemist, 2-3.

Viimased kaks kuud on Brigitte tegelenud oma uue hobi bachata tantsuga, kus tema partneriks on Indrek Mägi. Pensionireformist rääkides avaldas Brigitte, et tema oma raha välja ei võtaks, kuna ta teenib praegu rohkem raha kui suudab ära kulutada.  Raadiokanali vahetusest rääkides ütles Brigitte, et kui Urmas Kolsar, kes ka ise töö Power Hit Radios raadio Sky Plusi vastu vahetas, talle helistas ja tööpakkumise tegi, võttis neiu selle kohe kiiresti vastu.

Võida auhindu!

Hommikuprogramm #1 Eestis

Eetris

Sky Plus HMKP 2021

E-R 6-11

Hommikuprogramm

Eesti kõige populaarsem hommikuprogramm. Kivisaar, Hirmo, Maris!

Sky Plus Top 20

L 11-13P 18-20*

Sky Plus Top 20

Eesti kõige tähtsam edetabel koondab suurimaid hitte! Saatejuht Simon Suviste

Sugar Radio

L 23-00R 23-00*

Sugar Radio

Superstaar Robin Schulzi autorisaade tõmbab nädalavahetuseks peo käima!

E-R 6-10

Alari Kivisaar

Hommikuprogramm

E-R 6-10

Maris Järva

Hommikuprogramm

E-R 6-10

Kristjan Hirmo

Hommikuprogramm

Sky Plus programmijuht

Vaido Pannel

vaido.pannel@sky.ee

E-R 10-15

Siim Taba

Sky Plus päev

E-R 15-19

Andi Raig

Sky Plus drivetime

L 11-13, P 18-20*

Simon Suviste

Sky Plus TOP20