Mihkel Raud kohtus jabura kuulujutuga iseendast: see ei ole isegi naljakas enam!

Kadi-Maarja

meluhirmocaststiilmelumihkelraud

Muusik, kirjanik ja saatejuht Mihkel Raud oli külas Sky.ee taskuhäälingus "Hirmocast", kus pihtis, et valdavalt temast kirjutatud uudised teda ei kõiguta. Küll aga liigub tuntud mehe kohta mitmeidki kuulujutte, millest mõned naljakad, kuid mõned hullemad ei kisu isegi muiet suule.

Mihkel Raud on kasvanud tuntud kirjanike perekonnas ning on kasvanud maailmas, kus tema vanemad olid väga kuulsad. Nüüd on ta ise sarnases olukorras, kus on avaliku elu tegelane ja tuntud persoon. Mihkel ohkab kergendusega, et lapsed elavad USA-s, sest neil ei ole õrna aimugi, mis isast siin kirjutatakse või räägitakse. Üldiselt jääb Mihkel rahulikuks ning iga pealkirja või kirjutise peale enesest väljuma ei hakka. "Seni kuni mu nägu on esikaanel, on mul ükskõik, mida minust kirjutatakse," sõnab ta Mick Jaggeri kuulsat tsitaati parafraseerides.

Kuulujuttudel ei ole aga otsa ega äärt ning nõnda on Mihkel kohtunud nii mõnegi kummalisega, mis kukalt kratsima paneb. "Neid on väga palju. Tavaline on see, et ükskõik, mida ma teen või ütlen, siis saan iga kord Sorose emissaride käest sularaha," naeris ta.

"Kuni selleni välja, et superstaari saate kohtunikud on Brüsselist kinni makstud," kirjeldab ta sotsiaalmeedias nähtud väiteid. "See on hästi tüüpiline ja tuleb kohe meelde, aga see ei ole isegi naljakas enam," lisab ta.

Mihkel ei mõista neid, kes oma ameti tõttu avalikkuse tähelepanu alla on sattunud ning nüüd vaid ohkavad ja ahhetavad, et meedia surve on pöörane ja õudne. "Aga ära siis ole!" põrutab ta. "Sul on alati võimalik minna ja teha mingit tööd, mis ei too sind avalikkuse ette. Ma saan aru, et see käib selle eluga kaasas," selgitab muusik.

"Tegelikult on ju nii, et mulle ju natukese meeldib ka see, et inimesed tahavad minu elu elada. See annab mulle vaid järjekordselt kinnitust, et tegelikult on see jube lahe elu. Mind häiriks pigem see kui keegi minu vastu enam huvi ei tunneks," naerab muusik.

Kuulujuttudest, suhetest meedia ja lähikondlastega, minevikust ja tulevikust saad rohkem teada kui kuulad Hirmocasti episoodi, kus oli külas Mihkel Raud!

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!
Melu

Võida auhindu

Meeleolukat kuulamist!