Ja nii ongi! Piret Järvis-Milder kinnitab: Vanilla Ninja teeb comebacki

muusikamuusika

Piret Järvis-Milder andis sotsiaalmeedias teada, et Eesti legendaarne tüdrukutebänd Vanilla Ninja on tagasi kokku tulnud. Bändil ilmus ka õrritusvideo, kust saab maitse suhu bändi kahtest uuest singlist.

"Vanilla Ninja on tagasi!" teatab Piret Järvis-Milder. "Oleme koos David Brandesega viimase aasta jooksul uut muusikat salvestanud ja allolevalt lingilt saab juba kahte värsket lugu "The Reason Is You" ja "It Ain't You" natukene kuulata. Ja mis veel tore - oleme jälle neljakesi, ehk et Triinu (Kivilaan toim.) on ka bändis tagasi. Endal on ka ausalt öeldes raske uskuda, et see kõik juhtub, aga nii on," tõdeb Piret.

 

Vanilla Ninja sai kuulsaks 2003. aasta Eurolaulukarussellis, kust sai unustamatuks nende hoogne lugu "Club "Kung-fu". Vanilla Ninja tegi aastaid üle maailma edukat karjääri kuni kõik osapooled hakkasid sooloartistideks ja seda edukalt. Nüüd on Lenna, Piret, Katrin ja Triinu tagasi.

Vanilla Ninja andis üle aastate oma esimese ühise kontserdi eelmisel aastal Sportlandi jõulupeol, kus tulid esitamisele mitmed vanad hitid:

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!
Melu

Võida auhindu

Meeleolukat kuulamist!