Video Jüri Butšakov soetas eelarve ületanud luksuseseme, mis juba samal õhtul õnnetult hävis: pidin pärast sõbra käest võlgu küsima

Kadi-Maarja

funfunvideo

Sky.ee viibis Duo Media lõbusate külaliste seas ning viis nad korraks tagas noorusikka, mil sai maha mängitud mäng nimega "Tõde või tegu". Telesaatejuht Jüri Butšakov avaldas mängu käigus Sky.ee'le, millise väärtusliku eseme ostu ta siiani kahetseb.

Jüri Butšakov sai aastaid tagasi lõpuks pikalt unistatud meediatööle ning sealt ka esimesed magusad palgad. Magusad aga peamiselt moraalselt - tegelik number kippus jääma üpris kesiseks.

Sellest hoolimata kerkis telesaatejuht Jüri Butšakovis suur soov oma auga teenitud rahaga veidi priisata ning soetas endale eseme, mis maksis tol hetkel 20% tema palgast. Hinnaline toode leidis aga juba samal õhtul oma õnnetu lõpu ning vähe sellest - hiljem tuli sõbralt üüri maksmiseks võlgu küsida.

Kallis lõbu küll, kuid lugu sellest olukorrast: hindamatu!

Vaata artikli päises olevast videost, millise ihaldatud eseme Jüri endale ostis, mis sellega juhtus ning millised kaunid sõnad edastab ta oma abikaasale, keda kannaks nii kätel kui pakuks istet!

Vaata ka meeleolukat galeriid peost: Suur galerii | Duo Media hooaja avapidu meelitas kohale glamuurse seltskonna ja kostitas aegumatute hittidega

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!

Stefan Airapetjan: siiralt usun, et mind saadab elus õnn

Loe lähemalt!
Melu

Võida auhindu

Meeleolukat kuulamist!