Kellega saadetes kohtutakse? Lisaks esimeses osas oma oskuseid näidanud Liisile töötab pealinnas ka Timo Talvik, kes tegeleb pehme mööbli restaureerimisega. Töö on aeganõudev ja töömahukas ning Timo soovib arendama hakata tootedisaini suunda. Samuti ootab ta nippe enda turundamiseks disainimaailmas.
Võrust pärit Trond Bjarte Tagamets valmistab maakivist kraanikausse. Praegu tegeleb ta selle tööga ülikooli kõrvalt, kuid sooviks oma äri laiendada ja kliente juurde saada. Seetõttu vajab ta abi e-poe platvormi loomisel ja oma toodete lähiriikidesse turundamisel.
Tallinnas elav Meelis Krošetskin tegeleb kõikvõimaliku käsitööga, eelkõige valmistab ta kadasid ehk ragulkasid – tema kliendid on valdavalt USAst. Tema küsimused ekspertidele hõlmavad live-sisu tootmist ja enese USA turul nähtavamaks tegemist.
Kohtume saates ka uste ja akende restaureerimisega tegeleva Joel Roosiga, kes vajab abi sotsiaalmeedia kasutamisel. Eelkõige huvitab teda just Facebook. Pärnu-Jaagupis elav Joel on eri puutöödega tegelenud terve oma elu ning viimasel ajal on tal tekkinud huvi ka vanade asjade vastu.
Monika Uldrich valmistab Rakveres vintage-riideid. Vanadest rõivastest valmivad Monika käe all erilised esemed, mida igaüks välja kanda ei suuda. Ta töötab ka kokana, sest ainult õmblemisest ära ei ela. Ta soovib saate ekspertidelt saada nippe nutikateks töövõteteks.
Põlvast pärit ja Tartus tegutseva Olav Surva on osav sepp, kes tegeleb kõikvõimaliku metallitööga, ühendades sel moel töö ja hobi. Ta soovib kliente juurde saada ja vajab selleks abi kodulehe täiustamisel ning Pinteresti kasutama õppimisel.
Lisaks jagab saates oma lugu ka käsitööliste grupp MTÜ Omaabi, kuhu kuulub kümme prouat, kes müüvad oma poes eri tooteid – kindaid, linikuid, sokke ja palju muud. Kliente on neil aga vähevõitu ning naised vajavad abi reklaami tegemisel.