Jaagup Kreem jagas ka sotsiaalmeedias, et on reisil Hiinas ning koju tagasi jõudes olid tema muljed endiselt ülevad. Need siirad emotsioonid köitsid ka "Ringvaate" toimetust, kes muusikult nähtu-tehtu kohta lähemalt uuris. Jaagup kirjeldas, et Hiinas õnnestus tal esimest korda käia juba eelmisel aastal ning see oli tema jaoks nii suur positiivne elamus, et hakkas kohe tagasireisi planeerima. "Mulle see nii hirmsasti meeldis - seal on kõik nii puhas, nii üli viisakas!" ahhetas ta ning lisas, et Pekingist alguse saanud reisiteekond viis otsapidi Filipiinidele.
Jaagup avastas meist üsna kauget riiki suure uudishimuga ning ei näinud seal üldse seda, mida mõned eelarvamuslikult uskuda võivad. "Ma olen natuke kurb, et paljud näevad Hiinas ainult seda, et oh, see on üks õudne kommunistlik pommiauk - vähemalt mina seda ei näinud," tõdes muusik.
"Äri käib seal igal pool. Hästi äge - kõik see innovatsioon ja tehnoloogia, mis seal on. Me sõitsime rongiga, mis sõidab 350 kilomeetrit tunnis. Selle aja peale kui meil Rail Baltica valmis saab, hakkavad nemad juba teleportima või kuidagi muudmoodi liikuma," naeris Jaagup.
Pekingis nägi Jaagup ka tulevikku, mida kardetakse siinmail - valvekaameraid. "Nägime kaamerapuud - ühe posti külge oli pandud julgelt 20 kaamerat, mis vaatasid igale poole. Rääkisin ühe kohalikuga, et huvitav, teil on jälgimisühiskond. Aga ta ütles, et neil on 1,4 miljardit inimest. Kui nad ei jälgiks ja ei suudaks ohjata neid inimesi, siis oleksid ka nemad sarnaste probleemidega nagu Mehhiko või Kolumbia. See kasvaks üle pea kui inimesi on liiga palju. Kuidagi tuleb neid ka kontrolli all hoida," mõistis muusik, kuidas seesugune süsteem Hiinas toimida võiks.
Olgugi, et nii meie keeled kui ka kogu tähestik on täiesti erinev, ei jäänud Jaagup suhtlemisega sugugi jänni ning sai kõik vestlused ja asjaajamised inglise keeles ära aetud. "Mina suhtlesin inimestega, kes kõik rääkisid inglise keelt. Kelle nimi oli Frank, George, Charles - nad on ettevalmistunud selleks. Tänane hiinlane, kes vähegi mõne muu maaga koostööd teeb, räägivad inglise keelt," selgitas Jaagup.
Loomulikult sai reisil ära nähtud ka maailmaime - Hiina müür. Jaagup kirjeldas, kuidas pani käed vastu müüri ja mõtles selle üle, kuidas puudutab ehitist, mille algus oli juba 200 aastat enne Kristust. "Muidugi, seda inimvalu oli ka seal tunda," tõdes ta ning lisas, et tänapäeval ei ehitata enam asju, mida tuhande või kahetuhande aasta pärast maailmaimeks nimetataks.
Loomulikult pakkus palju positiivseid elamusi ka toit, seda nii Hiinas kui Filipiinidel. Jaagup on suur mereandide fänn ning naudib ka vürtsikaid maitseid. Seega, olid külastatud riigid tema jaoks ka selles osas ideaalsed. Filipiinidel saatis Jaagup mööda ka oma sünnipäeva ning kirjeldas, et pidu neljale ei nullinudki pangakontot. "Käisime õhtul väljas - neljakesi sõime-jõime. Ja arve oli ränk!" muheles Jaagup. "87 eurot! See oli ikka kõva värk!" rääkis Jaagup elavalt.
Järgmiste reisisihtkohtade osas mõlgub Jaagupi mõtteis Tšiilit ja Mehhiko.