Korea rõõmustab, et otseülekande lõppedes tuli nii mõnigi õlale patsutama, et tehtud töö õnnestus hästi. "Ikka on hea tunne kui inimesed ütlevad, et sain hästi hakkama," ei salga ta liigutatust. Järgnevad tööpakkumised samas vallas lasevad end aga veel veidi oodata - mõned minutid peale saate lõppu ei olnud järgmised koostööpartnerid Koerea telefoni veel punaseks helistanud.
Korea on nii Eesti suurimate kui ka väikseimate lavadega hea sinasõber ning varba pühale pinnale pistmine põlve värisema ei võta. Küll aga on roll hoopis uus ning seekordne lavale minek sootuks teise mekiga kui tavapärane esinemispralle 5MIINUSega. "Kui me 5MIINUSega laividel käime, ei ole see nii hirmutav - lähme teeme seda, mida oleme alati teinud ja teame, mida me teeme," kirjeldab ta. Teist laadi väljakutse tundus sõnasepale väga põnev: "Sellepärast ma ka "jah" ütlesin, et need hirmutavad kogemused on tavaliselt tagasi vaadates olnud väga head."
Neile, kes usuvad, et saatejuhtidele on kogu tekst juba ammu ette kirjutatud ning nende ülesandeks see vaid meelde jätta, prompteri või kaardi pealt maha lugeda, on Koreal paljastav halb uudis: "Laias laastus on ette mõeldud, mis sa teed, aga keegi ei ütle sulle, kuidas täpselt asju sõnastada kohapeal, või millise teemaga sa kuhu pead jõudma. Kui ma näen midagi põnevat, siis ma räägin sellest põnevast asjast."
"See on hirmutav alguses, aga samas see on selle asja võluv osa ka, vist," mõtiskleb ta.
Milline oli Korea suurim mure saatejuhirollis ning miks see ka jumestuskunstnikele palju peavalu tekitas? Kuula, vaata artikli päises olevast videost!